Warsztaty z Eweliną Zych

MAT MAKEUP MASTERCLASS z Eweliną Zych – wyczekiwane i jedyne szkolenie w tym roku Białymstoku.

Dwa terminy warsztatów:
2 KWIETNIA 2022
3 KWIETNIA 2022

Jeżeli te 5 rzeczy Cię dotyczą, to te warsztaty są idealne dla Ciebie:

 1. Kochasz to co robisz i chcesz udoskonalać swój warsztat pracy wizażysty.
 2. Już wiele potrafisz ale pragniesz podążać za trendami i zmieniać swoje techniki makijażu.
 3. Szukasz wielozadaniowych i sprawdzonych produktów do kuferka – nowości z podkładów, pudrów, palet cieni, pigmentów itp. 😉 
 4. Chcesz umieć robić doskonale zdjęcia swoich makijaży.
 5. Chcesz poznać fajne koleżanki z branży i wymienić się doświadczeniami.

W programie warsztatów:

 • 9.30 początek warsztatów – przywitanie i sprawy organizacyjne. Dla każdej z uczestniczek warsztatów jest zapewniona kawa, herbata i poczęstunek.
 • 10.00pokaz makijażu Eweliny Zych – matowe smokey z roztartą kreską. 
 • 13.00 zdjęcia modelki w makijażu Eweliny Zych. Dyskusja na temat technik fotografowania.
 • 13.30 zakończenie części pokazowej. Osoby, które wykupiły pełen pakiet warsztatów – pokaz i praktyka, zostaną zaproszone na wspólny lunch. 
 • 14.00 praktyka po pokazie. Pokaz Eweliny Zych będzie wyświetlany na ekranie o dobrej rozdzielczości, tak aby każda z uczestniczek mogła obserwować jak powstaje piękny makijaż. Sala pokazowa jest przestronna i będzie wyposażona w wygodne stanowiska do makijażu. Prosimy, aby wizażystki, które zostaną na część praktyczną zabrały ze sobą swoje pędzle i ulubione kosmetyki. Praktyka po pokazie będzie odbywać się na modelkach. Znalezienie i zaproszenie modelek leży po stronie uczestniczek. Modelki przychodzą na godzinę 14.00.
 • 17.00 – pamiątkowe zdjęcia i rozdanie certyfikatów. 
 • 18.00 zakończenie warsztatów. 

Kim jest EWELINA ZYCH? 

Ewelina – to genialna wizażystka z 18-letnim doświadczeniem. Królowa roztartej kreski. Specjalizuje się w makijażu matowym i makijażu fotograficznym. Lubi bawić się kolorami i ich odcieniami. Nie boi się eksperymentować, czego rezultatem są  unikalne połączenia kolorystyczne. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prowadzi szkolenia MasterClass w całej Polsce i w różnych rejonach Europy. Wielokrotna uczestniczka jury Mistrzostw Makijażu. Autorka własnej linii luksusowych pędzli. 

https://instagram.com/eweska77

MATOWE SMOKEY Z ROZTARTĄ KRESKĄ to hit nadchodzącego sezonu! Ewelina zaprezentuje nowatorskie techniki blendowania i łączenia matowych cieni, które przeniosą Cię na wyższy poziom malowania. Poznasz produkty, które usprawnią czas wykonywania makijażu i sprawdzą się w Twoim kuferku. Makijaż pokazowy jest stworzony dla kobiet z opadającą powieką i nie tylko! Perfekcyjnie roztarta kreska optycznie uniesie zewnętrzne kąciki oczu i otworzy spojrzenie. Oczy będą wydawały się większe, a makijaż sprawi wrażenie delikatnego liftingu. Rozświetlenie twarzy, dekoltu i ramion doda uroku, a dodatkowo podkreślą go naturalnie wyczesane brwi oraz delikatnie wykonturowane usta z odrobiną błyszczyku. Po pokazie makijażu i praktyce z Eweliną Zych, z łatwością wykonasz modny matowy look pożądany przez Twoje Klientki. 

KAŻDA UCZESTNICZKA OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA MAKEUP MASTERCLASS wystawiony i podpisany przez Ewelinę Zych!

Chcesz poznać szczegóły warsztatów? 

Kiedy? 02.04.2022r. oraz 03.04.2022r.

Gdzie i o której godzinie?  Godz. 9.30 – 18.00 BIAŁYSTOK 

Sala Bankietowa „Spodki” 

ul.Św.Rocha 14 

Jaki jest koszt?  

 • pokaz makijażu wraz z praktyką po pokazie – 780zł. (możliwość płatności w dwóch ratach po 390zł.)
 • pokaz makijażu – 490zł.

Organizator warsztatów:

Anna Sass – Obrycka Szkoła Wizażu w Białymstoku.

Ul. Dąbrowskiego 20 lok.6

15-872 Białystok

Numer konta: 77150013441213400990270000

makeup@annasass.pl

Instagram: instagram.com/annasass_makeupteam

WARUNKI REJESTRACJI:

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest dokonanie opłaty za Masterclass. 

 • Opłata za pokaz makijażu oraz praktykę w wysokości 780 zł może być dokonana w jednej lub w dwóch wpłatach. 
 • Opłata za sam pokaz w wysokości 490 zł powinna być dokonana jednorazowo w całości.

 W PRZYPADKU JEDNEJ WPŁATY za pokaz lub pokaz i praktykę:

Kwota 780 zł za pokaz i praktykę lub kwota 490 zł za sam pokaz musi zostać zaksięgowana na koncie Organizatora nie później niż 3 dni przed terminem Masterclass. Po zaksięgowaniu na koncie Organizatora opłaty całościowej, Rejestracja zyskuje status Rejestracji Dokonanej i gwarantuje miejsce na warsztatach z Eweliną Zych.

– W PRZYPADKU DWÓCH WPŁAT:

Pierwszej wpłaty należy dokonać w wysokości 390 zł, co stanowi 50% ceny za pokaz i praktykę. Po zaksięgowaniu na koncie Organizatora opłaty pierwszej, Rejestracja zyskuje status Rejestracji Wstępnej. By uznać Rejestrację za Dokonaną, całość opłaty za warsztat musi zostać zaksięgowana na koncie Organizatora nie później niż 3 dni przed terminem Masterclass lub uiszczona na miejscu przed rozpoczęciem Masterclass w gotówce.

TYLKO wpłata całości lub 50% wartości warsztatów jest gwarancją miejsca!

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! 

O dostępności miejsc decyduje kolejność wpłat. 

REZYGNACJA:

W przypadku rezygnacji z Masterclass w ciągu 2 dni od momentu dokonania pierwszej opłaty i nie później niż 15 dni przed terminem Masterclass organizator dokonuje zwrotu całości dokonanej wpłaty oraz wykreśla z listy uczestników. Po upływie 2 dni od momentu zaksięgowania wpłaty Organizator nie dokonuje zwrotów wpłaconych kwot.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc oraz dużym zainteresowaniem prosimy o przemyślaną rejestrację.

TYTUŁ WPŁATY: 

imię i nazwisko uczestnika (koniecznie z polskimi znakami – jest to niezbędne do prawidłowego przygotowania certyfikatu), numer telefonu. BARDZO PROSZĘ WPISAĆ TYLKO WSKAZANE INFORMACJE.