Warsztaty z Danielem Sobieśniewskim

Cera dojrzała – makijaż odmładzający czyli MASTER CLASS z Danielem Sobieśniewskim (INSTA @danielsobiesniewski).

Termin warsztatów:
09 MAJA 2023

Jeżeli te 5 rzeczy Cię dotyczą, to te warsztaty są idealne dla Ciebie:

 1. Kochasz to co robisz i chcesz udoskonalać swój warsztat pracy wizażysty.
 2. Już wiele potrafisz ale pragniesz podążać za trendami i zmieniać swoje techniki makijażu.
 3. Szukasz wielozadaniowych i sprawdzonych produktów do kuferka – hitów kosmetycznych – podkładów, pudrów, palet cieni, pigmentów itp.
 4. Chcesz umieć robić doskonale zdjęcia swoich makijaży.
 5. Chcesz poznać fajne koleżanki z branży i wymienić się doświadczeniami.

W programie warsztatów:

 • 9.30 początek warsztatów – przywitanie i sprawy organizacyjne. Dla każdej z uczestniczek warsztatów jest zapewniona kawa, herbata i poczęstunek.
 • 10.00pokaz makijażu Daniela Sobieśniewskiego – Cera dojrzała – makijaż odmładzający. Pokaz będzie wyświetlany na ekranie o dobrej rozdzielczości, tak aby każda z uczestniczek mogła obserwować jak powstaje piękny makijaż.
 • 13.00 zdjęcia modelki w makijażu Daniela Sobieśniewskiego. Dyskusja na temat technik fotografowania.
 • 13.30 zakończenie części pokazowej. Osoby, które wykupiły pełen pakiet warsztatów – pokaz i praktyka, zostaną zaproszone na wspólny lunch. 
 • 14.00 praktyka po pokazie. Sala pokazowa będzie wyposażona w wygodne stanowiska do makijażu. Prosimy, aby wizażystki, które zostaną na część praktyczną zabrały ze sobą swoje pędzle i ulubione kosmetyki. Praktyka po pokazie będzie odbywać się na modelkach. Znalezienie i zaproszenie modelek leży po stronie uczestniczek. Modelki przychodzą na godzinę 14.00.
 • 17.00 – pamiątkowe zdjęcia i rozdanie certyfikatów. 
 • 18.00 zakończenie warsztatów. 

Kim jest DANIEL SOBIEŚNIEWSKI? Dyplomowany mistrz w zawodzie wizażysta-stylista. Wyjątkowy człowiek – wrażliwy i szczegółowy. Każdego dnia w swojej pracy dba o detale. Jest perfekcjonistą i zachowuje wysoki stopień estetyki wykonywanych makijaży. Wizaż to jego praca, powołanie i przede wszystkim życiowa pasja. Twarz traktuje jak malarskie płótno a kosmetyki jak paletę barw – to pozwala mu stworzyć osobiste, subtelne i kobiece makijaże. Daniel od wielu lat maluje osoby publiczne, uczestniczy w licznych sesjach zdjęciowych, pokazach mody oraz programach TV. Projektant pędzli marki HULU Brushes. Współtworzy wizerunek takich firm jak KOBO Professional, Sensique czy My Secret wykonując makijaże reklamowe oraz proponując nowe produkty do wprowadzenia na rynek.

Celem warsztatów jest zdobycie wiedzy jak malować panie dojrzałe (np. mamy panny młodej) i unikać błędów w makijażu kobiet 45+? Jakie techniki stosować by wyglądały młodziej? Bo nawet błahe niedociągnięcia makijażu kobiety dojrzałej mogą mieć niebagatelny wpływ na końcowy efekt wyglądu twarzy. Liczy się każdy detal, począwszy od nawilżenia skóry, przez modelowanie konturów twarzy aż po zadbanie o pasującą do typu urody i wieku oprawę oka. Czy wiesz, że dobrze dobrany kolor pomadki może odmłodzić klientkę nawet o kilka lat? Jeśli chcesz przed sezonem ślubnym udoskonalić swój warsztat pracy – zapraszam na Master Class „MAKIJAŻ CERY DOJRZAŁEJ” z Danielem Sobieśniewskim.

Nauczysz się:

 • Makijażu oka odpowiedniego dla opadającej powieki.
 • Klejenia kępek rzęs autorską metodą Daniela Sobieśniewskiego.
 • Sposobów i miejsc na dodanie błysku na oku i twarzy, który nie podkreśli zmarszczek modelki.
 • Malowania perfekcyjnych ust i dobierania najlepszego koloru dla kobiet 45+.
 • Konturowania, które odświeży makijaż i optycznie uniesie owal twarzy.
 • Pięknego rozświetlenia i technik kamuflażu dla cery dojrzałej. 
 • Malowania brwi, które powiększają oko modelki.

Po pokazie makijażu i praktyce z Danielem Sobieśniewskim z łatwością wykonasz modny makijaż dla cer dojrzałych pożądany przez Twoje Klientki.
KAŻDA UCZESTNICZKA OTRZYMA CERTYFIKAT UKOŃCZENIA MAKE-UP MASTER CLASS wystawiony i podpisany przez DANIELA SOBIEŚNIEWSKIEGO.

Chcesz poznać szczegóły warsztatów?
Kiedy? 9.05.2023r. (wtorek).
Gdzie i o której godzinie?  Godz. 9.30 – 18.00 BIAŁYSTOK, dokładny adres spotkania organizator poda bliżej terminu warsztatów.

Jaki jest koszt?  

 • pokaz makijażu wraz z praktyką po pokazie – 980zł. (możliwość płatności w dwóch ratach po 490zł.)
 • pokaz makijażu – 500zł.

Organizator warsztatów:

Anna Sass Szkoła Wizażu w Białymstoku.
Ul. Dąbrowskiego 20 lok.6
15-872 Białystok
Numer konta: 77150013441213400990270000; e-mail: makeup@annasass.pl; tel.602423030
Instagram: instagram.com/annasass_makeupteam

WARUNKI REJESTRACJI:
Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest dokonanie opłaty za Master Class z Danielem Sobieśniewsknim.

 • Opłata za pokaz makijażu oraz praktykę w wysokości 980 może być dokonana w jednej lub w dwóch wpłatach. 
 • Opłata za sam pokaz w wysokości 500 zł powinna być dokonana jednorazowo w całości.

– W PRZYPADKU JEDNEJ WPŁATY za pokaz lub pokaz i praktykę:
Kwota 980 zł za pokaz i praktykę lub kwota 500 zł za sam pokaz musi zostać zaksięgowana na koncie Organizatora nie później niż 3 dni przed terminem Master Class. Po zaksięgowaniu na koncie Organizatora opłaty całościowej, rejestracja zyskuje status Rejestracji Dokonanej i gwarantuje miejsce na warsztatach z Danielem Sobieśniewskim.
– W PRZYPADKU DWÓCH WPŁAT:
Pierwszej wpłaty należy dokonać w wysokości 490 zł, co stanowi 50% ceny za pokaz i praktykę. Po zaksięgowaniu na koncie Organizatora opłaty pierwszej, rejestracja zyskuje status Rejestracji Wstępnej. By uznać Rejestrację za Dokonaną, całość opłaty za warsztat musi zostać zaksięgowana na koncie Organizatora nie później niż 3 dni przed terminem Master Class lub uiszczona na miejscu przed rozpoczęciem Master class w gotówce.

TYLKO wpłata całości lub 50% wartości warsztatów (pokaz i praktyka) jest gwarancją miejsca!
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
O dostępności miejsc decyduje kolejność wpłat. 

REZYGNACJA:
W przypadku rezygnacji z Master Class w ciągu 2 dni od momentu dokonania pierwszej opłaty i nie później niż 15 dni przed terminem Master class organizator dokonuje zwrotu całości dokonanej wpłaty oraz wykreśla z listy uczestników. Po upływie 2 dni od momentu zaksięgowania wpłaty Organizator nie dokonuje zwrotów wpłaconych kwot.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc oraz dużym zainteresowaniem prosimy o przemyślaną rejestrację.

TYTUŁ WPŁATY:
imię i nazwisko uczestnika (koniecznie z polskimi znakami – jest to niezbędne do prawidłowego przygotowania certyfikatu), numer telefonu. BARDZO PROSZĘ WPISAĆ TYLKO WSKAZANE INFORMACJE.

Theme — Timber
All contents © Anna Sass 2017
Back to top