Warsztaty z Danielem Sobieśniewskim

Hollywood glam look i foxy eye make-up czyli MASTER CLASS z Danielem Sobieśniewskim (INSTA @danielsobiesniewski).

Termin warsztatów:
18 PAŹDZIERNIKA 2022

Jeżeli te 5 rzeczy Cię dotyczą, to te warsztaty są idealne dla Ciebie:

 1. Kochasz to co robisz i chcesz udoskonalać swój warsztat pracy wizażysty.
 2. Już wiele potrafisz ale pragniesz podążać za trendami i zmieniać swoje techniki makijażu.
 3. Szukasz wielozadaniowych i sprawdzonych produktów do kuferka – hitów kosmetycznych – podkładów, pudrów, palet cieni, pigmentów itp.
 4. Chcesz umieć robić doskonale zdjęcia swoich makijaży.
 5. Chcesz poznać fajne koleżanki z branży i wymienić się doświadczeniami.

W programie warsztatów:

 • 9.30 początek warsztatów – przywitanie i sprawy organizacyjne. Dla każdej z uczestniczek warsztatów jest zapewniona kawa, herbata i poczęstunek.
 • 10.00pokaz makijażu Daniela Sobieśniewskiego – Hollywood glam look i foxy eye make-up. Pokaz będzie wyświetlany na ekranie o dobrej rozdzielczości, tak aby każda z uczestniczek mogła obserwować jak powstaje piękny makijaż.
 • 13.00 zdjęcia modelki w makijażu Daniela Sobieśniewskiego. Dyskusja na temat technik fotografowania.
 • 13.30 zakończenie części pokazowej. Osoby, które wykupiły pełen pakiet warsztatów – pokaz i praktyka, zostaną zaproszone na wspólny lunch. 
 • 14.00 praktyka po pokazie. Sala pokazowa jest przestronna i będzie wyposażona w wygodne stanowiska do makijażu. Prosimy, aby wizażystki, które zostaną na część praktyczną zabrały ze sobą swoje pędzle i ulubione kosmetyki. Praktyka po pokazie będzie odbywać się na modelkach. Znalezienie i zaproszenie modelek leży po stronie uczestniczek. Modelki przychodzą na godzinę 14.00.
 • 17.00 – pamiątkowe zdjęcia i rozdanie certyfikatów. 
 • 18.00 zakończenie warsztatów. 

Kim jest DANIEL SOBIEŚNIEWSKI? Dyplomowany mistrz w zawodzie wizażysta-stylista. Wyjątkowy człowiek – wrażliwy i szczegółowy. Każdego dnia w swojej pracy dba o detale. Jest perfekcjonistą i zachowuje wysoki stopień estetyki wykonywanych makijaży. Wizaż to jego praca, powołanie i przede wszystkim życiowa pasja. Twarz traktuje jak malarskie płótno a kosmetyki jak paletę barw – to pozwala mu stworzyć osobiste, subtelne i kobiece makijaże. Daniel od wielu lat maluje osoby publiczne, uczestniczy w licznych sesjach zdjęciowych, pokazach mody oraz programach TV. Projektant pędzli marki HULU Brushes. Współtworzy wizerunek takich firm jak KOBO Professional, Sensique czy My Secret wykonując makijaże reklamowe oraz proponując nowe produkty do wprowadzenia na rynek.

Makijaż pokazowy Hollywood Glam Look to make-up niczym z czerwonego dywanu. To delikatnie przydymione oko i soczyste usta w odcieniach czerwieni. Całość makijażu dopełni perfekcyjnie wykonana kreska w stylu Foxy Eye Make-up. Ten zmysłowy, elegancki i kobiecy look, zawsze modny i ponadczasowy, będzie idealną propozycją na wieczorne wyjście lub inną ważną okazję.  

Celem jest wydobycie kobiecości oraz podkreślenie atutów urody. Nauczysz się:

 • Przydymionego makijażu oka.
 • Klejenia kępek rzęs autorską metodą Daniela Sobieśniewskiego.
 • Perfekcji wykonania kreski foxy eye.
 • Malowania mocniejszych ust w kolorze czerwieni.
 • Konturowania twarzy.
 • Pięknego rozświetlenia skóry metodą strobingu. 

Po pokazie makijażu i praktyce z Danielem Sobieśniewskim z łatwością wykonasz modny Glam Look pożądany przez Twoje Klientki.
KAŻDA UCZESTNICZKA OTRZYMA CERTYFIKAT UKOŃCZENIA MAKE-UP MASTER CLASS wystawiony i podpisany przez DANIELA SOBIEŚNIEWSKIEGO.

Chcesz poznać szczegóły warsztatów?
Kiedy? 18.10.2022r. (wtorek)
Gdzie i o której godzinie?  Godz. 9.30 – 18.00 BIAŁYSTOK, dokładny adres spotkania organizator poda bliżej terminu warsztatów.
Jaki jest koszt?  

 • pokaz makijażu wraz z praktyką po pokazie – 780zł. (możliwość płatności w dwóch ratach po 390zł.)
 • pokaz makijażu – 490zł.

Organizator warsztatów:

Anna Sass – Obrycka Szkoła Wizażu w Białymstoku.
Ul. Dąbrowskiego 20 lok.6
15-872 Białystok
Numer konta: 77150013441213400990270000
makeup@annasass.pl Tel.602423030
Instagram: instagram.com/annasass_makeupteam

WARUNKI REJESTRACJI:
Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest dokonanie opłaty za Master Class z Danielem Sobieśniewsknim.

 • Opłata za pokaz makijażu oraz praktykę w wysokości 780 zł może być dokonana w jednej lub w dwóch wpłatach. 
 • Opłata za sam pokaz w wysokości 490 zł powinna być dokonana jednorazowo w całości.

– W PRZYPADKU JEDNEJ WPŁATY za pokaz lub pokaz i praktykę:
Kwota 780 zł za pokaz i praktykę lub kwota 490 zł za sam pokaz musi zostać zaksięgowana na koncie Organizatora nie później niż 3 dni przed terminem Master Class. Po zaksięgowaniu na koncie Organizatora opłaty całościowej, Rejestracja zyskuje status Rejestracji Dokonanej i gwarantuje miejsce na warsztatach z Danielem Sobieśniewskim.
– W PRZYPADKU DWÓCH WPŁAT:
Pierwszej wpłaty należy dokonać w wysokości 390 zł, co stanowi 50% ceny za pokaz i praktykę. Po zaksięgowaniu na koncie Organizatora opłaty pierwszej, rejestracja zyskuje status Rejestracji Wstępnej. By uznać Rejestrację za Dokonaną, całość opłaty za warsztat musi zostać zaksięgowana na koncie Organizatora nie później niż 3 dni przed terminem Master class lub uiszczona na miejscu przed rozpoczęciem Master class w gotówce.

TYLKO wpłata całości lub 50% wartości warsztatów jest gwarancją miejsca!
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
O dostępności miejsc decyduje kolejność wpłat. 

REZYGNACJA:
W przypadku rezygnacji z Master class w ciągu 2 dni od momentu dokonania pierwszej opłaty i nie później niż 15 dni przed terminem Master class organizator dokonuje zwrotu całości dokonanej wpłaty oraz wykreśla z listy uczestników. Po upływie 2 dni od momentu zaksięgowania wpłaty Organizator nie dokonuje zwrotów wpłaconych kwot.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc oraz dużym zainteresowaniem prosimy o przemyślaną rejestrację.

TYTUŁ WPŁATY:
imię i nazwisko uczestnika (koniecznie z polskimi znakami – jest to niezbędne do prawidłowego przygotowania certyfikatu), numer telefonu. BARDZO PROSZĘ WPISAĆ TYLKO WSKAZANE INFORMACJE.